Anasayfa / Bitkisel Ürünler / Eyenor Göz Damlası İle Astigmat Tedavisi

Eyenor Göz Damlası İle Astigmat Tedavisi

Göz korneası normalde düzgün olan bir yuvarlaklığa sahiptir. Astigmatlı bir göze sahip olan kişinin göz korneası ise beyzbol topu veya bir yumurtanın şeklini andırır. Bu da gözünde astigmat olan bir kişinin korneasının bombeleşerek bir değil birden fazla odak noktası oluşturmasına sebep olur. Bu hastalığın belirli bir sebebi bulunmamakla birlikte ileriki seviyelerinde görmede bulanıklık, iyi bir şekilde görememe ve görme esnasında görüntüde titreme oluşturduğu bilinmektedir.

Görme kusurları arasında en fazla görülen kusurlardan olan astigmat kişinin yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen bir görme kusurudur. Mutlaka gözlük kullanılmasını gerektiren bir görme kusuru olan astigmat çok fazla gözlük kullanımında ise bu rahatsızlığın ilerlemesine sebep olmaktadır. Gözlük kullanmak herkes tarafından sevilen bir alışkanlık değildir. Çoğu kişi gözlük kullanmaktan rahatsız olur ve görme kusuru ile yaşamaya alışmak ister. Bu da oldukça zor bir durumdur. İleriyi görememek, yakını görememek, bulanık görmek ve sürekli bir baş ağrısı oluşması kişinin yaşam kalitesini düşürür.

Eyenor damla astigmat tedavisi için kullanılan bir damladır. Tüm göz kusurlarında da kullanılabilen bu damlanın hiçbir şekilde yan etkisi bulunmamaktadır. Bitkisel içeriğe sahip olan eyenor göz damlası göz korneasını ve göz içeriğini besleyici ve iyileştirici özelliğe sahiptir. Uzun süre kullanımlarda; miyop, astigmat, hipermetrop, göz tansiyonu ve total renk körlüğü tedavisinde de oldukça başarılıdır.

Hızlı Sipariş Formu


Hakkında Burcu Çökmez

Başkent Üniversitesi mezunudur ve klinik diyetisyen olarak çalışmalar yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Kantaron Yağının Faydaları

Antiseptik, antihemorrajik, skar ve yanık çare, bu mucizevi yağı önleyici iltihaplanma, aynı zamanda çok daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir