Anasayfa / Bitkisel Ürünler / Fatmax Kilo Aldırıcı Efervesan Tablet

Fatmax Kilo Aldırıcı Efervesan Tablet

Fatmax Kilo Aldırıcı Efervesan Tablet

Günümüzde kilo vermek isteyen kişiler kadar kilo almak isteyen ve daha estetik bir görüntüye sahip olmak isteyen kişiler de bulunmaktadır. Kilo almak denildiğinde kişiler bu sistemi yanlış anlamakta ve kilo aldırmak için karbonhidratlı gıdalara yüklenerek vücutlarındaki yağ oranlarını yükseltmektedirler. Fakat aslında kilo almak kişinin vücudunda kas seviyesini çoğaltması ile yapılmalıdır. Kas kütlesi çoğalan kişiler hem sağlık açısından hem de estetik açıdan çok daha iyi bir görüntüye kavuşmaktadır. fatmax kilo aldırıcı tablet tam da kilo almak isteyen fakat kas kütlesini artırarak kilo almak isteyen kişiler için özel olarak üretilmiştir. fatmax kilo aldırıcı vücudun yağ kütlesini değil kas kütlesinin çoğalmasını sağlar ve vücuda bir çok faydası bulunmaktadır.

  • C, D A, B vitaminlerinden zengin olan fatmax kısa süreli kullanımlarda bile hızlı bir şekilde kullanıcılarının kas oranını çoğaltmaktadır.
  • İçeriğinde bulunan E vitamini, krom, kreatin, glutamin, manganez, sodyum, fosfor, magnezyum, kalsiyum, demir, selenyum, molibden, iyot ve kompleks protein sayesinde vücuda kattığı güç sayesinde bağışıklık sistemini koruyucu özelliğe sahiptir.
  • İçeriğinde bulunan karbonhidrat, protein ve yağ sayesinde vücudun kemik dengesini koruyucu özelliğe sahiptir.
  • Kas kütlesini koruyarak kişinin yağ kütlesini kasa çevirici özelliğe sahiptir.
  • Bağışıklık sistemini kuvvetlendirici özelliği bulunmaktadır.
  • Bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiği için, cilt problemleri, saç dökülmeleri ve bir çok vücut estetik probleminin ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Hızlı Sipariş Formu


Hakkında Burcu Çökmez

Başkent Üniversitesi mezunudur ve klinik diyetisyen olarak çalışmalar yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Burlumbuş Otu Nedir?

Burlumbuş Otu Nedir?

Burlumbuş Otu Nedir? Farklı birçok hastalığın tedavisinde kullanılan genel olarak İç Anadolu ve Doğu Anadolu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir