Anasayfa / Genel / Kolaylıkla kas kütlelerini arttırmak için SixPad

Kolaylıkla kas kütlelerini arttırmak için SixPad

Değerli okur, vücut gelişimini baz aldığımızda birçok yöntem ve ürünler bulunmaktadır. Genellikle vücut gelişimi spor ile yapılmakla birlikte olup yanında destekleyici ürünler tercih edilmektedir. Yapılan spor dalına göre vücut gelişirken, bölgesel kas kütlelerini arttırmak içinde ürünler mevcuttur. Dünya’nın en etkili ve yeni oluşumu hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyoruz.

SixPad

SixPad gelişmiş teknoloji ile üretilmiş etkisinin %100 olarak kriminal incelemeler sonucunda kanıtlanan bir üründür. İçerisinde etkili formülü sayesinde vücutta bulunan yağ kitlelerini yok ederek kas oluşumunu arttırır ve üstelik hızlı oluşum sağlar.

Dünyanın en büyük futbolcularından biri olan Christiano Ronaldo‘nun çalışma programının uygulandığı CR7 formülü üründe bulunan çekirdeğe yüklenmiştir. İçerisinde bulundurduğu EMS formülü sayesinde beyinden kaslara çalış ve geliş komutlarını yapay olarak sinyallerle gönderilmesi sağlanmaktadır.

Vücutta bulunan yağların ve eriyen yağların yerini kasa bırakması için beyine sinyal yollayarak yağları parçalamayı ve parçalanan yağları kasa çevrimesini sağlanmaktadır.

Beyin sinyali ve nabız frekansı ile aynı sinyal yollandığı için beyini yağı kasa çevirmeyi ikna eder.

 

Sağlıklı günler dileriz.

Hızlı Sipariş Formu


Hakkında Burcu Çökmez

Başkent Üniversitesi mezunudur ve klinik diyetisyen olarak çalışmalar yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Daha Hacimli Saç Ve Sakallar İçin Grand Boss

Günümüzde bir çok erkek saç ve sakallarının uzun olmasına rağmen çok da iyi bir görüntü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir